IXM Blocks (1.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Links
eo: Ligiloj

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Table
eo: Tabelo

en: Banner
eo: Rubando

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
