IXM Blocks (1.0.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Links
gu: કડીઓ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Link
gu: કડી

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Table
gu: કોષ્ટક
