IXM Blocks (1.0.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Links
hr: Poveznice

en: Number
hr: Broj

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Statistics
hr: Statistike

en: Options
hr: Opcije

en: Table
hr: Tablica
