IXM Blocks (1.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Links
jv: Tautan

en: Number
jv: Angka

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Statistics
jv: Statistik

en: Options
jv: Opsi

en: Table
jv: Tabel
