IXM Blocks (1.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Number
si: අංකය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය
