IXM Blocks (1.0.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Number
ug: سان

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Paragraph
ug: پاراگراف
