ImageX Blocks (1.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Table
eo: Tabelo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
