ImageX Blocks (1.0.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Table
fi: Taulukko

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Card
fi: Kortti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Full HTML
fi: Täysi HTML
