ImageX Blocks (1.1.2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Description
af: Beskrywing

en: Size
af: Grootte

en: Number
af: Getal

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Revision
af: Weergawe
