ImageX Blocks (1.1.2) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Description
bs: Opis

en: Size
bs: Veličina

en: Number
bs: Broj

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Field name
bs: Ime polja

en: Field type
bs: Tip polja

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: Rows
bs: Redova

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Revision
bs: Revizije

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML
