ImageX Blocks (1.1.2) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Description
ca: Descripció

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Region
ca: Regió

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Rows
ca: Files

en: Hidden
ca: Ocult

en: Revision
ca: Revisió

en: Reversed
ca: Inverteix

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Translatable
ca: Traduïble

en: Tab Title
ca: Títol de la pestanya

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Label display
ca: Presentació de l'etiqueta

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Summary rows
ca: Files del resum

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Default value callback
ca: Callback per al valor predeterminat

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: Allowed text formats
ca: Formats de text permesos
