ImageX Blocks (1.1.2) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Size
cy: Maint

en: Links
cy: Dolenni

en: Number
cy: Rhif

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
