ImageX Blocks (1.1.2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།
