ImageX Blocks (1.1.2) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Description
fi: Kuvaus

en: Size
fi: Koko

en: Links
fi: Linkit

en: Number
fi: Numero

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Region
fi: Alue

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Rows
fi: Rivejä

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Revision
fi: Versio

en: Reversed
fi: Käänteistetty

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Translatable
fi: Käännettävissä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Card
fi: Kortti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Label display
fi: Otsikon näyttö

en: Full HTML
fi: Täysi HTML

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: Summary rows
fi: Yhteenvetorivit

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi

en: Default value callback
fi: Oletusarvon paluukutsu

en: Show in media library
fi: Näytä mediakirjastossa

en: Shown in media library
fi: Näytetään mediakirjastossa

en: Hidden in media library
fi: Piilotettu mediakirjastosta
