ImageX Blocks (1.1.2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Created
fil: Inilikha
