ImageX Blocks (1.1.2) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Description
gl: Descrición

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Region
gl: Área

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Rows
gl: Filas

en: Hidden
gl: Oculto

en: Revision
gl: Revisión

en: Reversed
gl: Invertido

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Translatable
gl: Traducible

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
