ImageX Blocks (1.1.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Full HTML
ht: HTML konplè
