ImageX Blocks (1.1.2) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Description
hu: Leírás

en: Size
hu: Méret

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Number
hu: Szám

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Region
hu: Régió

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Field name
hu: Mező neve

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Rows
hu: Sorok

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Revision
hu: Változat

en: Reversed
hu: Fordított

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Translatable
hu: Fordítható

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Video file
hu: Videófájl

en: Card
hu: Kártya

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Label display
hu: Címke megjelenítése

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai

en: Summary rows
hu: Összefoglaló sorok

en: Target entity type
hu: Cél-entitástípus

en: Default value callback
hu: Visszahívás alapértelmezett értéke

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: Allowed text formats
hu: Engedélyezett szövegformátumok
