ImageX Blocks (1.1.2) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Size
hy: Չափ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Rows
hy: Տողեր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Translatable
hy: Թարգմանվող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Default value callback
hy: Կանխադրված արժեքի հետադարձ կապ
