ImageX Blocks (1.1.2) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Description
jv: Katrangan

en: Size
jv: Ukuran

en: Links
jv: Tautan

en: Number
jv: Angka

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field type
jv: Jinis field

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Rows
jv: Baris

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Revision
jv: Perubahan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
