ImageX Blocks (1.1.2) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Description
kk: Сипаттама

en: Size
kk: Көлем

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Region
kk: Аумақ

en: Created
kk: Құрылған

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Revision
kk: Ревизия
