ImageX Blocks (1.1.2) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Size
km: ទំហំ

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Region
km: តំបន់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
