ImageX Blocks (1.1.2) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Icon path
kn: ಚಿಹ್ನೆಯ ಮಾರ್ಗ
