ImageX Blocks (1.1.2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Description
ku: دەربارە

en: Size
ku: قەبارە

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Region
ku: ناوچە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
