ImageX Blocks (1.1.2) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Number
ml: അക്കം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
