ImageX Blocks (1.1.2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Description
mn: Тайлбар

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Region
mn: Бүс

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Translatable
mn: Орчуулах боломжтой

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
