ImageX Blocks (1.1.2) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Size
mr: आकार

en: Links
mr: दुवे

en: Number
mr: अंक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Translatable
mr: अनुवादक्षम

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज

en: Default value callback
mr: मुलभूत मूल्याचा कॉलबॅक
