ImageX Blocks (1.1.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ
