ImageX Blocks (1.1.2) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Description
pl: Opis

en: Size
pl: Rozmiar

en: Links
pl: Odnośniki

en: Number
pl: Liczba

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Banner
pl: Baner

en: Rows
pl: Wiersze

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Revision
pl: Wersja

en: Reversed
pl: Odwrotnie

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Translatable
pl: Przetłumaczalne

en: Tab Title
pl: Tytuł zakładki

en: Field Title
pl: Tytuł pola

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Icon path
pl: Ścieżka ikony

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Video file
pl: Plik Video

en: Card
pl: Karta

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: Summary rows
pl: Wiersze podsumowania

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: Default value callback
pl: Domyślna wartość wywołania

en: Remote video
pl: Zdalne wideo
