ImageX Blocks (1.1.2) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Size
ps: كچه

en: Links
ps: تړوني

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Rows
ps: کتارونه

en: Hidden
ps: پټ

en: Revision
ps: بياكتون

en: Bundle
ps: بنډل
