ImageX Blocks (1.1.2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Description
sl: Opis

en: Size
sl: Velikost

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Region
sl: Regija

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Rows
sl: Vrste

en: Hidden
sl: Skrito

en: Revision
sl: različice

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime
