ImageX Blocks (1.1.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Region
sq: Sektori

en: Created
sq: Krijuar

en: Revision
sq: Revizioni
