ImageX Blocks (1.1.2) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Description
sr: Опис

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Field name
sr: Назив поља

en: Field type
sr: Tип поља

en: Rows
sr: Редови

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Translatable
sr: Преводљив

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета

en: Default value callback
sr: Подразумевана повратна вредност
