ImageX Blocks (1.1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்
