ImageX Blocks (1.1.2) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Links
th: ลิงก์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Rows
th: แถว

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Revision
th: รุ่น

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: View mode
th: โหมดของวิว
