ImageX Blocks (1.1.2) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Description
ug: بايانى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Number
ug: سان

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Paragraph
ug: پاراگراف
