ImageX Blocks (1.1.3) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Rows
am: ረድፎች

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Translatable
am: መተርጎም ይሚችል

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች

en: Target entity type
am: የመቀበያ አካሉ ዓይነት

en: Default value callback
am: ነባሪ እሴት ተዘዋዋሪ ጥሪ
