ImageX Blocks (1.1.3) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Description
ast: Descripción

en: Size
ast: Tamañu

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Region
ast: Rexón

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Rows
ast: Fileres

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Revision
ast: Revisión
