ImageX Blocks (1.1.3) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Description
be: Апісанне

en: Size
be: Памер

en: Links
be: Спасылкі

en: Number
be: Нумар

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Field name
be: Назва поля

en: Field type
be: Тып поля

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Banner
be: Банэр

en: Rows
be: Радкі

en: Hidden
be: Схаваць

en: Revision
be: Версія

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Translatable
be: з магчымасцю пераклада

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: Summary rows
be: Рады падсумавання
