ImageX Blocks (1.1.3) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Description
bg: Описание

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Number
bg: Число

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Region
bg: Област на сайта

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Hidden
bg: Скрит

en: Revision
bg: Редакция
