ImageX Blocks (1.1.3) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
