ImageX Blocks (1.1.3) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Description
da: Beskrivelse

en: Size
da: Størrelse

en: Number
da: Antal

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Options
da: Valg

en: Created
da: Oprettet

en: Field name
da: Feltnavn

en: Field type
da: Felttype

en: Widget type
da: Widget-type

en: Rows
da: Rækker

en: Hidden
da: Skjult

en: Revision
da: Version

en: Reversed
da: Omvendt

en: Default value
da: Standardværdi

en: Translatable
da: Kan oversættes

en: Tab Title
da: Fanetitel

en: Machine name
da: Internt navn

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Entity type
da: Entity-type

en: Video file
da: Videofil

en: Card
da: Kort

en: Label display
da: Visning af label

en: Full HTML
da: Fuld HTML

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger

en: Summary rows
da: Resumérækker

en: Target entity type
da: Entitetstypemål

en: Default value callback
da: Callback for standardværdi
