ImageX Blocks (1.1.3) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Description
eo: Priskribo

en: Size
eo: Grandeco

en: Links
eo: Ligiloj

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Banner
eo: Rubando

en: Rows
eo: Vicoj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Revision
eo: Revizio

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Translatable
eo: Tradukebla

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Icon path
eo: Vojo al bildsimbolo

en: Bundle
eo: Fasko

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento

en: Default value callback
eo: Funkcio vokita per referenco pri defaŭlta valoro
