ImageX Blocks (1.1.3) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Description
et: Kirjeldus

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Region
et: Regioon

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Banner
et: Bänner

en: Rows
et: Ridu

en: Hidden
et: Peidetud

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Video file
et: Video fail

en: Card
et: Kaart

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Summary rows
et: Kokkuvõtte read

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Default value callback
et: Vaikimisi määratud väärtuse callback
