ImageX Blocks (1.1.3) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Description
eu: Azalpena

en: Size
eu: Tamaina

en: Links
eu: Estekak

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Rows
eu: Lerroak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Reversed
eu: Alderantzikatu

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Translatable
eu: Itzulgarria

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Label display
eu: Etiketa ikusi

en: Full HTML
eu: HTML Guztia
