ImageX Blocks (1.1.3) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Size
gu: માપ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Rows
gu: હરોળો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Translatable
gu: અનુવાદયોગ્ય

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Default value callback
gu: મૂળભૂત કિંમત કૉલબૅક
