ImageX Blocks (1.1.3) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Description
hr: Opis

en: Size
hr: Veličina

en: Links
hr: Poveznice

en: Number
hr: Broj

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Region
hr: Regija

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Rows
hr: Redovi

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Revision
hr: Revizija

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
