ImageX Blocks (1.1.3) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Description
is: Lýsing

en: Size
is: Stærð

en: Links
is: Hlekkir

en: Number
is: Númer

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Region
is: Svæði

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Created
is: Stofnað

en: Rows
is: Raðir

en: Hidden
is: Falið

en: Revision
is: Útgáfa

en: Default value
is: Sjálfgildi
