ImageX Blocks (1.1.3) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Size
ka: ზომა

en: Links
ka: ბმულები

en: Number
ka: რიცხვი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Translatable
ka: თარგმნადი
