ImageX Blocks (1.1.3) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Description
lt: Aprašymas

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Region
lt: Sritis

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Revision
lt: Versija

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Summary rows
lt: Įžangos eilutės
